Home » Turystyka » Jak możemy udanie spędzić rocznicę własnego ślubu?

Przyjęło się w Polsce, ale w innych naturalnie również, iż rocznice ślubów są jakoś celebrowane – chociaż to raczej nie jest w każdym przypadku obowiązująca zasada. Co zatem mógłby zrobić mąż, który chciałby spędzić z własną żoną rocznicę tego niezapomnianego dnia w jakiś inny sposób? Cóż, można wymienić sporo interesujących alternatyw, lecz jeżeli chcemy sprawić ogromną niespodziankę, znakomitym rozwiązaniem jest choćby wycieczka za granicę. Zasadniczo jest dużo ładnych miejsc w Europie – Londyn, Madryt, Siena, Praga czy choćby Kopenhaga.

Bardzo popularnym środkiem transportowym są na pewno samoloty – konkretniej tanie linie lotnicze. Być może tego typu linie nie mogą zapewnić nam wygody, szczególnie mowa o nogach, lecz jeżeli w samą porę kupimy bilety, całkiem możliwe, że za cztery bilety zapłacimy ok. 200-300 złotych. Można sporo taniej, można również drożej – zależy od terminu oraz destynacji. Zwróćmy uwagę na to, gdzie jest położone lotnisko. Przykładowo Okęcie jest położone dosyć niedaleko centrum, a na dodatek nie leży gdzieś pod Warszawą, co oznacza, iż transport na i z lotniska jest bardzo tani. Jednak już w przypadku takiego Londynu mówimy o większych odległościach i kosztach.

Podróżowanie na własną rękę ma wiele atutów, ale być może warto zapoznać się się bardziej szczegółowo z ofertami biur podróży jakich sporo działa w Polsce? Jeśli rzetelnie podejdziemy do szukania różnych okazji turystycznych, znaleźć możemy wycieczki last minute gwarantujące spore oszczędności. Chyba jedyną wadą last minute jest to, iż kiedy bierzemy wolne na wycieczkę, rozpoczynamy przygotowania, tak naprawdę nie wiemy gdzie wylecimy. Choć pewnie dla wielu osób tego typu niespodzianka to niemała frajda. Można być pewnym jednego – o rocznicy swojego ślubu w żadnym wypadku nie możemy zapominać!
źródło: http://www.creativehubgroup.pl, http://psiatv.pl, http://www.aofn.pl, http://www.firmaprzewozowagdansk.pl

Inne wpisy:

Comments are closed.

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Youtube

Ciekawe wpisy

Każdy jeden dorosł

Każdy pełnoletni człowiek, roi o własnym mieszkaniu. Nie ma w ...